DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://nizkoenergeticky.cz/

VÝROBA A PRODEJ:
- DŘEVĚNÁ OKNA
- EUROOKNA
- VCHODOVÉ DVEŘE
- POSUVNÉ DVEŘE A STĚNY
- ZIMNÍ ZAHRADY
- DUBOVÉ PODLAHYDAKO spol. s r.o.
Ostrava, Slovenská 4

tel. 596 133 629
777 701 103
okna@nizkoenergeticky.cz
mapa_seznam.gif, 442B mapa_google.gif, 481B

Návod na montáž dřevěných oken - EUROOKEN

 Montáž eurookna lze definovat jako spojení okenního rámu a stavební konstrukce tak, aby byly splněny všechny potřebné předpisy a parametry, a dbát na to, aby byla správně vyhotovena připojovací spára mezi rámem okna a stěnou budovy. Správná montáž má vliv nejen na tepelnost prostupnost Uw, ale i na funkčnost a vzhled okna.

Naši pracovníci jsou školení a mají mnohaleté denodenní zkušenosti se specializací právě na montáže, což zaručuje kvalitu práce. 

více

Montáž vstupních dřevěných dveří

Montáže a servis provádí kvalifikovaní a dlouho zkušení pracovníci. Montáž a hrubá práce je otázkou dne, pokud je stavba dobře připravena.

Je důležité zajistit bezchybnou montáž, jedině tak je zachována adekvátní hodnota Uw, koeficientu tepelné prostupnosti.

Montáž vstupních dveří provádí v rámci zakázky naše společnost DAKO spol. s r.o, pokud nejste obchodními odběrately. 

více

Komprimační pásky jako nejnovější řešení efektivní montáže

Okna jsou zdrojem největších tepelných ztrát. Proto je třeba zamýšlet se nejen nad odpovídajícím okenním profilem, ale i nad montáží oken. Jedině tak lze dosáhnout co nejideálnějšího těsnění tak aby se zabránilo rosení a dokonalému přerušení tepelných mostů. 

Nabízí se nově možnost montáže pomocí komprimačních pásek namísto klasické PEU pěny. Společnost DAKO spol.s r.o. nabízí tu nejlepší, co dosud trh vyvinul: Illmod Trio+.

více

Základní pokyny pro výměnu skel

V některých případech se stane, že je sklo okna rozbito či poškozeno - vlivem nehody na zahradě, při hře nebo zejména při pokusu o vykradení. 

V takovém případě lze dojednat s naší společností DAKO zasklení naprosto stejným druhem skla. Díky našim archivům a databázím není problém do momentu vyhledat podrobné konstruční údaje vaší zakázky.

více

Panty vstupních dveří BAKA PROTEKT 3D

BAKA protect 3D systém závěsů pro dřevěné vchodové dveře se skládá ze dvou hlavních závěsů pro seřizování přítlaku a jednoho závěsu, který je připevněn ve středu dveří a slouží k seřizování výšek. Přečtěte si něco o jejich seřízení. 

více

Seřízení dvojdílných pantů 3D

Seřízení pantů OTLAV 3D typ 495

V místě pantů pomocí imbusového klíče č. 8 lze sežídit křídlo dveří ve třech směrech - výskově, přítlak křídla do rámu a stranově. Seřízením všech čtyřech pantů docílíme celeoplšného - rovoměrného seřízení přítlaku křídla do rámu. Pokračování - klikněte dále:

více

Návod na montáž horizontálních žaluzií na okna

Po té, co obdržíte vaše žaluzie, si je můžete sami namontovat, případně je užitečné vědět, jak si žaluzie opravit svépomocí. 

více

Návod na zaměření horizontálních žaluzi

Pokud se rozhodnete pro horizontální vnitřní hliníkové žaluzie, je výhodné toto říci již při zadávání vaši zakázky oken, zjednoduší vám to práci.

Jak zaměřit hliníkové žaluziie určené pro montáž do rámu EUROOKEN Dako spol. s r.o.?

více
© DAKO spol. s r.o., vytvořil diarek.cz