DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: http://nizkoenergeticky.cz/

VÝROBA A PRODEJ:
- DŘEVĚNÁ OKNA
- EUROOKNA
- VCHODOVÉ DVEŘE
- POSUVNÉ DVEŘE A STĚNY
- ZIMNÍ ZAHRADY
- DUBOVÉ PODLAHYDAKO spol. s r.o.
Ostrava, Slovenská 4

tel. 596 133 629
777 701 101
okna@nizkoenergeticky.cz
mapa_seznam.gif, 442B mapa_google.gif, 481B

Celomasivní vnitřní dveře

Vysoká pevnost. Zlepšené Masivní celodřevěné vnitřní dveře

Účelnost a luxus za přijatelnou cenu

Celomasívní interiérové dveře.

Materiály: dub, olše, jasan, modřín. Příležitostně - jilm, ořech... Každé dveře budou jednoznačně originálem, nikoli jedním z produktů sériové výroby. 

více

Hliníkové, nerezové, mosazné kliky vnitřních dveří

                    

Každé dveře mají svůj jedinečný styl, a proto se i pro dveřní, respektive okenní kliky se nabízí velmi pestrá paleta mateiálů, které mají různé vlastnosti i vzhledy.

Dveřní kliky z netradičních materiálů se stanou nejen luxusním, ale i spolehlivě fukčním prvkem. 

Vše si vyberete na našem obchodním oddělení společnosti DAKO spol. s r.o., můžete si prohlédnout i vzorník klik. 

 

 

 

                     

 

 

 

 

                      

 

 

 

 

                    

 

 

 

 

                     

 

 

 

 

                      

 

Vstupní dveře lze osadit Vámi dodanou klikou nebo z výběru z katalogů neuvedených na těchto stránkách.

 

Vstupní dveře lze osadit Vámi dodanou klikou nebo z výběru z katalogů neuvedených na těchto stránkách.

Materiály klik dveří a oken 

Mosaz

Značková mosazná kování se vyrábějí z nejlepších mosazných slitin. Povrch je chráněn průhledným vypalovaným lakem s velmi vysokou přilnavostí a odolností vůči rozpouštědlům a chemikáliím, nebo chromováním. Dojde-li mechanickými vlivy (např.klíči) k poškození ochranné vrstvy vypalovacího laku, má toto poškození za následek korozi (zhnědnutí).

Výhodou mosazných kování je, že nevyžadují žádnou zvláštní péči. Znečištění lze odstranit měkkou textilií a vodou, avšak ostré čisticí prostředky by neměly být používány. Mosazná kování mohou být také opatřena povrchovou ochranou   HOPPE Resista® viz. níže.

Mosaz - Resista® Resista® - garance povrchové úpravy HOPPE 

Kování HOPPE s povrchem Resista® má 10-tiletou garanci na povrchovou úpravu. Tato kování jsou ideální jak pro přímořské oblasti tak pro velmi navštěvované objekty, jako
např. veřejné budovy, obchody a hotely. Všechny výrobky s garancí povrchové úpravy Resista® podléhají trvalé kontrole kvality a odpovídají nově požadavkům evropské normy EN 1670 ((ČSN EN 1906) “Stavební kování - Odolnost proti korozi - Požadavky a zkušební metody“).

Hliník 

Značková hliníková kování se vyrábějí z vysoce kvalitních, korozi odolávajících slitin. Zušlechtění povrchu osvědčených souprav z lehkých kovů se provádí eloxováním nebo práškovým nástřikem. Při eloxování se prostřednictvím cíleně řízeného procesu oxidace uměle vyvolaného pomocí elektrického proudu a kyseliny sírové (sloučení materiálu s kyslíkem) na výrobku vytváří ochranná povrchová vrstva (zoxidovaná vrstva).

Tato vrstva chrání výrobky před vnějšími vlivy jako je pot na rukou, atmosférická vlhkost a lehké mechanické namáhání. Narušení povrchu např. klíči nebo prstýnky nevyvolá korozi. Při práškovém nástřiku se na hliníkový povrch nanáší pomocí elektrostatického procesu práškový lak. Následně se tento lak vypaluje při teplotě 150-200°C, přičemž se částečky laku rozpouštějí zesítěním a tvoří lakový film. Zdravotní závadnost hliníkových kování není známa. Hliník jako látka nevyžaduje žádnou zvláštní péči, protože vytvořená zoxidovaná vrstva hliník chrání. Znečištění lze odstranit měkkou textilií a vodou.

Nerezová ocel 

Značková kování z ušlechtilé oceli se vyrábějí z chromniklové oceli. Díky svým vlastnostem jako je dlouhá životnost, ekologická a zdravotní nezávadnost, odolnost vůči korozi a kyselinám i vůči otěru se tento materiál osvědčil nejen ve stavebnictví, ale i v medicíně, v domácnostech a v potravinářském průmyslu. Ušlechtilá ocel se označuje jako „nerezavějící“, ve slitině obsažené složky chrom a nikl tvoří neviditelnou pasivní vrstvu.Pokud se na kování z ušstrava.lechtilé oceli přesto objeví stopy koroze, pak se zde jedná o takzvanou náletovou rez, tzn. rez, která se na kování usazuje působením okolního prostředí. Náletovou rez lze stejně jako znečištění s obsahem tuku a oleje odstranit pomocí domácích čistidel vhodných pro ušlechtilou ocel. 

Další podrobné informace rádi poskytnou obchodně-techničtí zástupci pro okna a dveře Dako spol. s r.o. Ostrava.

© DAKO spol. s r.o., vytvořil diarek.cz